Kiedy marzysz o podróży przez Bałtyk

Kiedy marzysz o podróży przez Bałtyk

Nie musisz być marynarzem, aby spełnić swoje marzenie o wspaniałej podróży przez Bałtyk, a także posłuchać najpopularniejszych morskich opowieści. Wystarczy ci kilka dni urlopu, aby skorzystać z oferty prom Świnoujście cena i wybrać się w tą podróż samotnie bądź z przyjaciółmi czy rodziną.

Od Świnoujścia do Szwecji dzieli zaledwie 6 godzin promem, a podróż jest sama przyjemnością i wspaniałą przygodą. Dlatego jeżeli posiadasz kilka dni urlopu bądź zwyczajnie masz ochotę gdzieś wyjechać na weekend, sprawdź prom ze Świnoujścia oraz prom do Świnoujścia cena i odwiedź Szwecję choćby w ten weekend.

Malownicze tereny Szwecji i Danii

Z pewnością wiesz że z opowieści,  jak bardzo malownicze są tereny Południowej Szwecji i Danii, a twoim marzeniem jest zobaczyć je na własne oczy. Dlatego nawet jeżeli masz czas wolne tylko w weekend, możesz sprawdzić wszystkie połączenia prom Świnoujście i wybrać się na podróż swojego życia.

Już nie musisz być zdobywcą mórz i oceanów, nie musisz znać się na żegludze ani morskich podróżach, albowiem za pośrednictwem promu zwiedzisz najpiękniejsze krainy skandynawskie. W podróż promem możesz wybrać się w wakacje, jesienią, a nawet zimą, jeżeli tylko pozwala na to aura pogodowa.

Zacznij przygodę na promie do Szwecji

Wybierz się w niezapomnianą podróż promem do Szwecji, zwiedź wspaniałe kraje skandynawskie i zostań tam na weekend bądź dłużej. A kiedy już skończysz napawać się doskonałymi pejzażami, powtórnie wybierz prom do Świnoujścia. Podróż promem to wspaniałe przeżycie nie tylko ze względu na otwarte morze, ale również ze względu na wszystkie atrakcje, które oferujemy naszym gościom w czasie sześciogodzinnej podróży.