Wygodna podróż promem do krajów nadbałtyckich

Wygodna podróż promem do krajów nadbałtyckich

W dzisiejszych czasach podróżowanie jest naprawdę bardzo łatwe. Jednym z rodzajów komunikacji rozpowszechnionych w miastach położonych na morskim wybrzeżu jest prom. Przeprawy promowe funkcjonują między innymi w Świnoujściu. Przeprawa promowa Świnoujście to forma transportu, która pozwala szybko i bezpiecznie dotrzeć między innymi do Szwecji.

Dlaczego warto korzystac z przeprawy promowej?

Przeprawa promowa Świnoujście umożliwia szybkie, a przede wszystkim bezpieczne dotarcie do Szwecji. Przeprawa promowa Świnoujście to rejs luksusowym, komfortowo wyposażonym promem. Podróż do Szwecji zajmuje nim około 6 godzin. Przeprawy promowe Świnoujście to dogodne rozwiązanie dla wszystkich niezależnie od tego czy zamierzają odwiedzić Szwecję w celach turystycznych, czy może jadą do tego kraju do pracy.

Przeprawy promowe Świnoujście funkcjonują przez cały rok. Co ważne, promy kursują każdego dnia. Dodatkowym plusem jest możliwość zakupu biletów na prom w bardzo atrakcyjnej cenie.

Co warto wiedzieć przed rejsem?

Terminal promowy Świnoujście działa przez okrągły rok. Terminal portowy Świnoujście znajduje się przy ulicy Dworcowej. Świnoujście przeprawa promowa dla turystów jest bardzo dobrze oznakowana. Osoby przebywające w tym mieście po raz pierwszy bez problemów znajdą port promowy Świnoujście. Kabiny na promach są przestronne i wyposażone we wszystkie niezbędne rzeczy.

Promy ze Świnoujścia pływają obecnie nie tylko do Szwecji. Rynek usług promowych w tym mieście jest bardzo mocno rozwinięty. Możliwy jest więc także rejs do Niemiec i na Litwę.