Dlaczego warto wybrać podróż promem do szwecji?

Dlaczego warto wybrać podróż promem do szwecji?

Jeśli planujesz wakacje w Szwecji lub chcesz po prostu zobaczyć kraj z innej perspektywy, rejs promem to świetna opcja. Ale ile płynie prom do Szwecji i ile kosztuje taki rejs? Sprawdźmy to!

Czy długo płynie prom do Szwecji?

Promy kursujące między Polską a Szwecją oferują różne trasy, ale zwykle trwają one od 7 do 20 godzin. Najpopularniejsze porty wyjściowe to Gdańsk, Świnoujście i Gdynia, a port docelowy to Sztokholm lub Trelleborg. Trasy są dostępne zarówno dla pasażerów, jak i dla samochodów.

Ile kosztuje prom do Szwecji dla samochodu?

Jeśli chcesz przewieźć samochód promem do Szwecji, musisz liczyć się z dodatkowymi kosztami. Cena zależy od wielu czynników, w tym od wielkości samochodu i rodzaju promu. Koszt przewiezienia samochodu osobowego to zwykle od 500 do 1000 złotych w sezonie letnim, ale ceny mogą być niższe w okresie poza sezonem.

Rejs promem do Szwecji to świetny sposób na spędzenie wakacji lub na zwiedzenie kraju z innej perspektywy. Koszt biletu zależy od wielu czynników, ale zwykle wynosi od 200 do 400 złotych dla osoby dorosłej w sezonie letnim. Jeśli planujesz przewieźć samochód, musisz liczyć się z dodatkowymi kosztami od 500 do 1000 złotych w sezonie letnim.