Dogodny dojazd do Szwecji z Niemiec

Dogodny dojazd do Szwecji z Niemiec

W podróż do Szwecji z Niemiec można wybrać się korzystając z bardzo różnych środków transportu. Sposobem najbardziej oszczędnym jest prom Niemcy Szwecja.

Do kogo adresowane są przeprawy promowe?

Prom zabiera w rejs zarówno osoby piesze, jak i zmotoryzowane. Prom Niemcy Szwecja mogą wybrać wszystkie osoby niezależnie od tego, czy wybierają się do tego kraju w celach zawodowych, czy turystycznych. Promy Niemcy Szwecja to nie tylko tani, ale także bezpieczny i bardzo wygodny sposób podróżowania. Promy Niemcy Szwecja są bardzo dogodnym sposobem dostania się do Szwecji dla osób, które wybierają się na rodzinne wakacje do tego kraju.

Z uwagi na to, że promy obsługują zmotoryzowanych turystów, w podróż można wybrać się własnym autem. Jednocześnie na promy z Niemiec do Szwecji można zabrać sporą ilość bagażu.

Promy do Szwecji – skąd wypływają?

Promy z Niemiec pływają na trasie Travemünde – Trelleborg oraz Rostock – Trelleborg. Oczywiście promy z Niemiec do Szwecji to tylko jedna z opcji. Przewoźnicy oferują też promy w odwrotnym kierunku. Bilety na promy do Szwecji z Niemiec, ale też na Niemcy Szwecja prom może zarezerwować na stronie internetowej przewoźnika.

Zarówno prom Szwecja Niemcy, jak i Niemcy Szwecja kursują każdego dnia przez cały rok. W sezonie letnim oraz w okresie świątecznym bilety na Niemcy Szwecja prom, czy też na prom Szwecja Niemcy warto rezerwować trochę wcześniej. Rejs z Trelleborgu do Rostocku trwa 6 godzin, a do Travemünde 8.