Jak długo płynie się promem do Szwecji?

Jak długo płynie się promem do Szwecji?

Jeżeli mamy zamiar wyjechać do Szwecji i zależy nam na krótkim czasie podróży, z pewnością przeprawy promowe Świnoujście będą idealnym rozwiązaniem dla każdego. Do Szwecji płynie się tylko 6 godzin, co sprawia że podróż ta jest wyjątkowo konkurencyjna dla podróży samolotem, szczególnie dla osób, które chcą ze sobą zabrać większy bagaż, albo jechać do Szwecji własnym samochodem.

Wystarczy przyjechać do Świnoujścia, odwiedzić terminal promowy Świnoujście i kupić w nim odpowiedni bilet na prom, który jest naprawdę wygodnym środkiem transportu.

Zalety płynięcia promem do Szwecji

Długo można wymieniać zalety, jakie ma podróż promem do Szwecji. Najważniejszą zaletą jest fakt, że Świnoujście przeprawa trwa tylko 6 godzin, a czas ten upływa na przyjemnych rozrywkach na promie. Nie trzeba także nikomu mówić jak pięknym krajem jest Szwecja i niezależnie od tego w jakim celu tam wyjeżdżamy, warto ją odwiedzić.

Kolejna zaleta płynięcia promem do Szwecji to fakt, że możemy ze sobą zabrać większy bagaż, a nawet własny samochód, dlatego podróż promem do Szwecji może być krótka i komfortowa, a już u celu możemy wsiąść w samochód osobowy i jechać dalej. Także przewóz zwierząt na promie to żaden problem, i są one cały czas z nami, a nie jak w przypadku samolotu w luku bagażowym.

Doskonała oferta dla całych rodzin

Jeżeli zamierzacie jechać w podróż do Szwecji całą rodziną, to właśnie port promowy Świnoujście jest doskonałą ofertą. Tania, komfortowa i wygodna podróż, która dodatkowo jest wzbogacona o inne atrakcje na pokładzie promu. Warto zapoznać się ze szczegółową ofertą promową w Świnoujściu i wybrać jedną z wycieczek zagranicznych promem, która pozostanie niezapomnianym wspomnieniem na długie lata.