Zaplanuj krok po kroku wyprawę do Szwecji

Zaplanuj krok po kroku wyprawę do Szwecji

Jeżeli jesteś typem podróżnika, a lot samolotem jest dla ciebie zbyt szybki i stresujący, zawsze możesz wybrać przeprawy promowe Świnoujście. Dzięki podróży promem spędzisz aż 6 godzin na pełnym morzu co jest niebywałym przeżyciem. Dodatkowo zagwarantujemy ci wygodne kajuty pasażerskie oraz moc atrakcji znajdujących się na promie. Świnoujście przeprawa nie trwa długo, sześć godzin podróży z Polski do Szwecji minie szybko, a dzięki dodatkowym atrakcjom zapewnionym na promie, podróż będzie doskonała i niezapomniana.

Zaplanuj wycieczkę z przyjaciółmi

Wycieczka do Szwecji nawet na weekend to doskonała okazja, aby dobrze się bawić z najbliższymi przyjaciółmi. Port promowy Świnoujście bez długiego wyczekiwania dokonuje odprawy i można cieszyć się z wyjątkowej podróży promem, a potem zwiedzać urokliwe zakątki Szwecji.

Jeżeli zastanawiasz się jak zaplanować weekend z przyjaciółmi, gdzie wyjechać aby zwiedzić nowe zakątki, koniecznie wybierz się do Świnoujścia, a potem dalej promem do Szwecji. To piękne i krajoznawcze państwo, gdzie można popłynąć bezpośrednio z Polski i znaleźć się tam już po 6 godzinach od wypłynięcia. Wycieczka promem nie jest długa, nie jest droga i jest doskonałą okazją do spędzenia miło wspólnego czasu.

Musisz jechać do Szwecji – wybierz podróż promem

Także dla biznesmenów, osób które muszą podróżować pomiędzy krajami, mamy doskonałą alternatywę lotu samolotem. Wybierając dworzec promowy Świnoujście możesz wybrać się w podróż biznesową i połączyć ją z krajoznawczą wycieczką. Zawsze marzyła ci się podróż promem, ale nigdy nie miałeś na to czasu? Biznes nie pozwala ci na odpoczynek? Wybierz podróż promem i ciesz się z dodatkowych krajobrazów, jakie można podziwiać płynąc po naszym wspaniałym morzu. Już dziś sprawdź pełną ofertę.