Dogodne połączenia promowe ze Świnoujścia

Dogodne połączenia promowe ze Świnoujścia

Połączenia promowe ze Świnoujścia cieszą się bardzo duża popularnością. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż jest to jeden z najtańszych, a jednocześnie bardzo wygodnych sposobów aby dostać się do Szwecji i Niemiec.

Warto korzystać z przepraw promowych

Przeprawa promowa Świnoujście cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród mieszkańców miasta, jak i turystów. Bardzo często przeprawa promowa Świnoujście wybierana jest także przesz firmy transportowe działające na rynku międzynarodowym. Świnoujście przeprawa promem może zająć kilkadziesiąt minut lub więcej. Wszystko zależy od tego, czy są kolejki. W dniach, gdy nie ma kolejek, Świnoujście przeprawa promowa jest przeprowadzana sprawnie i szybko.

Co ważne, Świnoujście przeprawa promowa jest czynna przez cały rok. Co więcej, osoby, które interesuje przeprawa promowa Świnoujście mogą dokonać rezerwacji na interesujący ich rejs drogą online.

Kto może korzystać z przeprawy promowej w Świnoujściu?

Przeprawy promowe Świnoujście dostępne są dla samochodów osobowych i ciężarowych. Co więcej, przeprawy promowe Świnoujście są dostępne także dla pieszych. Jak długie są kolejki do przeprawy można sprawdzić w Internecie. Co ważne, terminal promowy Świnoujście prowadzi sprzedaż biletów na prom. Terminal promowy Świnoujście ma własny parking. Auto można pozostawić na 60 minut. Świnoujście przeprawa jest jedną z atrakcji turystycznych miasta, jest doskonale znana wśród odwiedzających miasto turystów.