Oferta promów nad Bałtykiem

Oferta promów nad Bałtykiem

Obecnie to oferta, która cieszy się sporym zainteresowaniem wśród tych osób, które podróżują na Litwę z Niemiec albo ze Szwecji. Kierunek litewski jeśli chodzi o promy w Polsce nie jest znany, natomiast duże firmy, które zajmują się obsługą promów do Polski właśnie ze Szwecji obecnie mają w swojej ofercie także takie propozycje, w ramach której oferują kursy na Litwę. Jeśli chodzi o naszego sąsiada to kierunkiem jest port w Kłajpedzie, która jest największym miastem na wybrzeżu litewskim i największym portem w tym rejonie. 

Popularny kierunek promów

Okazuje się, że promy ze Szwecji na Litwę to kierunek, który zyskuje na popularności i z roku na rok cieszy sie większym zainteresowaniem. Warto mieć to na uwadze pamiętając również o tym, by sprawdzić odpowiedni port, z którego będzie można wypłynąć w kierunku litewskim.

Ze Szwecji jest to mniej tras niż w przypadku promów z Polski, ale również nie jest tak, że całkowicie ten rynek jest ubogi w oferty. Kilka portów leżących bliżej Danii obecnie takie promy przyjmuje, więc rejsy na Litwę nie są rzadkością i faktycznie znajdziemy takie miejsca, które obsługują takie trasy. 

Promem na Litwę z Niemiec 

Popularną ofertą będzie także prom z Niemiec na Litwę, okazuje się, że takie trasy z morza północnego również są organizowane i pod tym kątem będzie można także prom na Litwę dla siebie znaleźć. Warto sie tym kierunkiem zainteresować i zobaczyć z jakich miast w Niemczech rejsy są organizowane.

Wybór jednej z ofert pozwoli na znalezienie takiego armatora, który będzie w stanie transport przeprowadzić sprawnie i dotarcie do celu nie będzie stanowiło problemu czy to portem startowym będzie miasto w Szwecji czy Niemczech.