Prom jedną z dogodnych form podróży do Szwecji

Prom jedną z dogodnych form podróży do Szwecji

Szwecja jest krajem wielu możliwości. Zachwyca piękną architekturą i krajobrazami. Do Szwecji wielu Polaków przybywa nie tylko w celach turystycznych, ale także do pracy. W podróż do tego kraju można wybrać się różnymi środkami transportu. Wyjątkowo popularny jest prom do Szwecji.

Skąd i jak długo płynie prom?

Prom do Szwecji kursuje z trzech polskich miast: Gdyni, Gdańska i Świnoujścia. Wiele osób decyduje się na prom do Szwecji, który wypływa ze Świnoujścia. Ze Świnoujścia promy do Szwecji płyną do portu w Trelleborg. Rejs trwa zaledwie sześć godzin.

Promy to więc gwarancja bardzo szybkiego czasu podróży. Szybciej do Szwecji można dostać się tylko samolotem, ale cena takiego wyjazdu będzie o wiele wyższa. Promy do Szwecji posiadają bardzo komfortowo wyposażone kajuty i są nowe. Rejs do Szwecji odbywa się w wygodnych warunkach i jest bardzo bezpieczną formą podróżowania.

Czy bilety na promy do Szwecji są drogie?

Odprawa przed rejsem do Szwecji nie jest skomplikowana. Należy tylko pamiętać o tym, aby w porcie pojawić się najpóźniej na godzinę przed planowaną godziną wypłynięcia. Rejsy do Szwecji realizowane są przez cały rok. Wiele osób interesuje prom do Szwecji cena. Cena za bilet dla jednej osoby wynosi kilkaset złotych.

Prom do Szwecji cena może być niższa dzięki licznym promocjom organizowanym przez linie oferujące rejsy do Szwecji. Osoby, które często wybierają rejsy do Szwecji, mogą dołączyć do programu lojalnościowego. Dzięki temu cena może być wyjątkowo korzystna.