Dlaczego rejs promem do Szwecji się opłaca?

Dlaczego rejs promem do Szwecji się opłaca?

Szwecja to kraj, który bardzo chętnie wybierany jest przez Polaków, którzy zdecydowali się wyjechać do pracy za granicę. Duże walory krajobrazowe i szereg zabytków sprawiają, że Szwecja staje się popularną wśród Polaków destynacją turystyczną. W podróż do Szwecji wiele osób wybiera się drogą morską.

Skąd wypływają promy do Szwecji?

Promy do Szwecji wypływają z portów w Gdyni, Gdańsku i Świnoujściu. Wielu naszych rodaków chętnie wybiera ten ostatni port. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż prom do Szwecji ze Świnoujścia do miejscowości Trelleborg płynie tylko sześć godzin.

Promy do Szwecji to duże promy morskie, na których pokład można zabrać samochód osobowy i przyczepę kempingową. Promy do Szwecji zabierają na pokład także samochody ciężarowe. Prom do Szwecji ze Świnoujścia wypływa kilka razy dziennie. Co ważne, prom jest miejscem, na którym mile widziani są pasażerowie ze swoimi czworonożnymi pupilami.

Ile kosztuje bilet na prom?

Promy, którymi odbywają się rejsy do Szwecji są nowe, podróż nimi jest więc naprawdę bezpieczna. Ponadto dysponują wygodnymi kabinami, w efekcie rejsy to Szwecji zapewniają podróż w komfortowych warunkach. Pojawia się jednak pytanie, czy rejsy do Szwecji są drogie? Prom do Szwecji cena to konieczność wydania około 300 zł. Taka jest cena biletu w jedną stronę.

Oczywiście cena może ulec zmianie. Liczne promocje i programy lojalnościowe sprawiają, że bilet na prom do Szwecji można kupić o wiele taniej. Bilety można rezerwować online.