Podróż promem do Szwecji - jak ją zorganizować?

Podróż promem do Szwecji – jak ją zorganizować?

Do Szwecji można się dostać korzystając z różnych środków transportu. Najmniej popularna jest podróż samochodem, gdyż Polska nie ma bezpośredniego połączenie drogowego z tym kraje. Opcją wybieraną wyjątkowo często jest prom do Szwecji.

Kto może podróżować promem do Szwecji?

Rejsy do Szwecji możliwe są z Gdańska, Gdyni i Świnoujścia. Bardzo popularne są rejsy do Szwecji, które realizowane są przez port w Świnoujściu. Ze Świnoujścia promy do Szwecji pływają między innymi do miejscowości Trelleborg.

Prom dopływa do portu w Trelleborgu po sześciu godzinach od wypłynięcia z portu w Świnoujściu. Oczywiście tyle płynie prom przy dobrych warunkach pogodowych. Z opóźnieniem podróżni zawsze powinni się liczyć. Prom do Szwecji jest dużym promem morskim. Promy do Szwecji mogą zabierać na pokład podróżnych niezmotoryzowanych, samochody osobowe, ciężarowe oraz przyczepy kempingowe.

Na jakie udogodnienia mogą liczyć podróżni?

Promy do Szwecji zapewniają bardzo bezpieczną podróż. Podróżni mogą też liczyć na szereg udogodnień. Kajuty są wygodne i komfortowo wyposażone. Na promie podróżni mogą korzystać z bogatej oferty gastronomicznej. Rejsy do Szwecji organizowane są każdego dnia przez cały rok. Pojawia się pytanie o prom do Szwecji cena.

Ceny rejsów nie są wygórowane. Prom do Szwecji cena jest bardzo atrakcyjna i konkurencyjna. Na pewno cena jest niższa niż biletu na samolot. Osoby chcące zaoszczędzić powinny czekać na promocje, a ci którzy podróżują często zaoszczędzą przystępując do programu lojalnościowego.