Wybierz się w podróż do miasta wikingów

Wybierz się w podróż do miasta wikingów

Jeżeli marzysz o wyjątkowej podróży, wybierz się w podróż do miasta wikingów, a zabierze cię tam wyjątkowy i ekskluzywny prom do Kopenhagi. Jest to najlepszy transport związany z niesamowitymi i wspaniałymi przeżyciami. Taka podróż to niesamowite przeżycie, na promie zapewniamy ci wyjątkowe warunki oraz urokliwą atmosferę przez cały okres podróży, która trwa zaledwie 6 godzin.

Promy Świnoujście – Kopenhaga to najlepsze połączenie, za pomocą którego w łatwy sposób traficie do tego pięknego miejsca. W samej Kopenhadze odnajdziesz piękne domy kupców, równie piękne i urokliwe podwórka z klimatyczną drewnianą zabudową, jak również współczesną architekturę, która niezmiennie zachwyca. Czas spędzony w Kopenhadze to nie tylko zwiedzanie zabytków, ale również możliwość odwiedzenia klimatycznych kafejek i restauracji, w których poczujesz prawdziwy smak Kopenhagi.

Już dziś zamów bilet na prom do Danii

Już dziś zarezerwuj bilet na prom do Kopenhagi i przeżyj wspaniałą podróż z mnóstwem doskonałych przeżyć na miejscu. Dzięki terminalowi promowemu w Świnoujściu możesz w prosty i szybki sposób zakupić bilet na prom do Danii, a czas podróży trwa zaledwie 6 godzin. Z portu do samej Kopenhagi możesz przejechać pociągiem bądź własnym pojazdem, który możesz zabrać na prom.

Niesamowite przeżycia w drodze promem do Kopenhagi

Decydując się na wycieczkę promem do Kopenhagi, czekają cię niesamowite przeżycia i niezapomniane atrakcje. Droga jaką przybędziesz przez morze, to 6 godzin które upłynie ci bardzo szybko, albowiem prom do Kopenhagi posiada wiele dodatkowych atrakcji i udogodnień dla pasażerów. Już dziś sprawdź ofertę i kup bilet na prom do Kopenhagi, gdzie możesz wypłynąć bezpośrednio ze Świnoujścia.