Wygodna i bezpieczna podróż promem do Szwecji

Wygodna i bezpieczna podróż promem do Szwecji

Polacy do Szwecji wyjeżdżają zarówno do pracy, jak i w celach turystycznych. Do tego kraju można dostać się nie tylko samolotem czy autem. Popularnym rozwiązaniem jest prom do Szwecji, który wypływa ze Świnoujścia.  

Jakie zalety ma podróż promem do Szwecji?

Nie bez powodu prom do Szwecji cieszy się bardzo dużą popularnością wśród Polaków wybierających się do tego kraju. Prom do Szwecji jest bowiem tanim sposobem podróżowania. Z portu w Świnoujściu promy do Szwecji wypływają kilka razy dziennie. Dzięki temu każdy może wybrać termin, który jest dla niego najbardziej dogodny.

Osoby, które interesują promy przy zakupie biletów mają możliwość wybrania opcji, która pozwoli im zabrać na podkład auto, przyczepą kempingową, a nawet zwierzęta. Bilety na promy do Szwecji można zarezerwować przez Internet, co dla osób spoza Świnoujścia jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Dodatkowym atutem są przestronne kabiny.

Na jakie udogodnienia można liczyć na promie?

Promy do Szwecji posiadają szereg udogodnień dla pasażerów. Na promie można zrobić zakupy i skorzystać z oferty licznych punktów gastronomicznych. Rejsy do Szwecji odbywają nowymi i bezpiecznymi promami. Rejsy do Szwecji ze Świnoujścia realizowane są do Trelleborga.

Bilet na prom Polska Szwecja kosztuje około 450 zł. Korzystając z promocji bądź programu lojalnościowego cenę na promy Polska Szwecja można obniżyć. Prom Polska Szwecja płynie około 6 godzin. Czas podróży może się wydłużyć, gdy warunki pogodowe są złe. Promy Polska Szwecja kursują przez cały rok.