Wybierz wygodę i komfort podróży promem

Wybierz wygodę i komfort podróży promem

Każdy z nas lubi podróżować i poznawać nowe kraje, nie zawsze jednak jesteśmy zwolennikami podróży samolotowych bądź wielogodzinnych podróży autokarowych. Wyjątkowo komfortowym i wygodnym sposobem podróżowania jest prom Świnoujście. Jak sama nazwa wskazuje prom wypływa z polskiego miasta Świnoujście i płynie do Szwecji a stamtąd łatwo możemy dostać się do Niemiec, w zależności od wyboru kierunku naszej podróży.

Dlaczego warto podróżować promem?

Tutaj niemalże nie trzeba zachwalać podróży promem, każda tego rodzaju podróż broni się sama. Szybko, komfortowo, tanio i przede wszystkim bezpiecznie, to tylko podstawowe zalety podróżowania z Polski do Szwecji promem, a wycieczki do Szwecji z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością.

Nie ważne czy jesteś osobą zmotoryzowaną, czy też w większości poruszasz się publicznymi środkami transportu, promem do Szwecji dostaniesz się zarówno z własnym samochodem osobowym jak i nie posiadając swojego pojazdu.

Ekspresem do Szwecji – to możliwe

Jedną z głównych zalet podróżowania promem jest szybkość. Mimo, że promy do Szwecji nie mają zawrotnego tempa, to jednak droga przez morze z portu w Świnoujściu jest prosta, a co za tym idzie cała podróż może trwać zaledwie 6 godzin.

Jeżeli zatem nie lubicie podróżować samolotem, zakupcie bilety na prom Szwecja Polska i skorzystajcie z wyjątkowo korzystnej i komfortowej oferty promowej. Promy z Polski do Szwecji to wyjątkowo bogate wyposażenie noclegowe oraz gastronomiczne, na każdym z takich promów można skorzystać z kompleksowej oferty gastronomicznej, a ceny za pojedynczy rejs są naprawdę korzystne. Już dziś sprawdź ofertę jaką przygotował prom w Świnoujściu i zaplanuj ciekawą wycieczkę do Szwecji.