Wygodna podróż promem do Szwecji

Wygodna podróż promem do Szwecji

Piękna przyroda, miasta tętniące życiem przez cały rok i długa, ciekawa historia przyciągają do Szwecji bardzo wielu turystów. Wśród nich są także Polacy. Możliwości dostania się z Polski do tego kraju są bardzo różne. Opcją, która cieszy się bardzo dużą popularnością są promy do Szwecji.

Prom do Szwecji: skąd wypływa?

Promy do Szwecji pływają dość regularnie. Wypływają z różnych miejscowości położonych nad Bałtykiem. W podróż promem do Szwecji można wybrać się między innymi ze Świnoujścia. Promy do Szwecji kursują na trasie Świnoujście – Trelleborg. Co ważne, prom do Szwecji na tej trasie pływa przez cały rok.

Bilety na prom do Szwecji dostępne są dla osób zmotoryzowanych oraz dla pieszych turystów. Dzięki temu, że kabiny na promie są bardzo nowoczesne i komfortowe, podróż odbywa się w bardzo wygodnych warunkach. Każdy prom do Szwecji oferuje podróżnym mnóstwo różnorodnych udogodnień.

Dlaczego do Szwecji warto popłynąć promem?

Rejsy do Szwecji są bardzo dogodną formą podróżowania do tego kraju. Polska i Szwecja to kraje, które nie mają między sobą bezpośredniego połączenia drogowe. Do Szwecji Polacy mogą dostać się samolotem lub samochodem tranzytem przez Niemcy i Danię. Taka podróż jest długa i kosztowna. Promy Szwecja Polska na trasie Świnoujście – Trelleborg płyną tylko 6 godzin. Do tego promy Szwecja Polska czy prom Polska Szwecja to podróż opłacalna finansowo.

Nic więc dziwnego, że promy Szwecja Polska prawie zawsze mają komplet pasażerów. Także prom Polska Szwecja odpływa na ogół pełen podróżnych.