Bezpieczna wyprawa promem ze Świnoujścia

Bezpieczna wyprawa promem ze Świnoujścia

Polacy wyjeżdżają do Szwecji zarówno w celach turystycznych, jak i do pracy. Najbardziej dogodnym sposobem dostania się do tego kraju jest prom do Szwecji.

Skąd udać się w rejs promem do Szwecji?

Promy do Szwecji wypływają z Gdyni, Gdańska oraz Świnoujścia. Prom do Szwecji ze Świnoujścia płynie do miejscowości Trelleborg. Ta portowa miejscowość jest najbardziej wysuniętym na południem szwedzkim portem. Podróż promem do Szwecji ze Świnoujścia ma bardzo wiele zalet.

Przede wszystkim wypływający ze Świnoujścia prom do Szwecji dopływa do Trelleborga w ciągu sześciu godzin. Do tego bilety na prom nie kosztują zbyt wiele. Ponadto promy do Szwecji odbywają się bardzo regularnie. Do Szwecji można wybrać się na krótką wycieczkę i wrócić do Świnoujścia w tym samym dniu. Promy do Szwecji pływają w bardzo różnych godzinach, także nocą.

Jakie dodatkowe zalety ma podróż promem do Szwecji?

Prom Polska Szwecja zabiera równie chętnie pieszych, jak i zmotoryzowanych podróżnych. Prom Polska Szwecja przewozi głównie samochody osobowe. Bilety na prom Polska Szwecja można rezerwować online. Na promach pasażerowie mogą korzystać z wielu dodatkowych usług. Promy Polska Szwecja dysponują nowoczesnymi, komfortowo wyposażonymi kajutami.

Prom do Świnoujścia dla wielu osób jest ogromną atrakcją. Prom do Świnoujścia jest oczywiście bezpieczny. Znajduje się na nim odpowiednia liczba tratw i szalup ratunkowych. Osoby, które interesuje prom do Świnoujścia znajdą rozkład rejsów na stronie internetowej przewoźnika.