Wygodna i krótka podróż do Szwecji

Wygodna i krótka podróż do Szwecji

Szwecja to kraj, który ma naprawdę bardzo dużo do zaoferowania. Każdego roku odwiedza go mnóstwo Polaków. Zdecydowana większość z nich jako środek transportu wybiera prom do Szwecji.

Skąd pływają promy do Szwecji?

Promy do Szwecji pływają z Gdańska, Gdyni i Świnoujścia. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się promy do Szwecji, które wypływają ze Świnoujścia. Nie ma w tym nic dziwnego. Prom do Szwecji ze Świnoujścia płynie w dobrych warunkach tylko sześć godzin. Z pozostałych miast znacznie dłużej.

Prom do Szwecji dostępny jest dla każdego. Promy do Szwecji przewożą bardzo różnych pasażerów – także zmotoryzowanych. Na promach pływających do Szwecji przewidziane są nie tylko kajuty dla pasażerów, ale także miejsca dla samochodów osobowych. Prom Polska Szwecja to szybki i stosunkowo tani sposób dotarcia do tego kraju.

Jak często pływają promy do Szwecji?

Prom Polska Szwecja wypływa każdego dnia. Równie często pływa prom do Świnoujścia. Osoby, które wybiorą się w powrotną drogę do kraju wybierając prom do Świnoujścia muszą pamiętać o tym, aby w portowym terminalu stawić się wcześniej. Bilety na prom do Świnoujścia, ale także w kierunku odwrotnym pasażerowie mogą rezerwować poprzez stronę internetową przewoźnika. Jedna osoba może zabrać na prom Polska Szwecja bagaż o wadze nie przekraczającej 60 kg.

Wszystkie promy wyposażone są w odpowiednią ilość szalup i tratw ratunkowych. Na promie pasażerowie mogą dokonywać płatności kartami płatniczymi lub gotówką. Akceptowane są tylko złotówki, korony szwedzkie i euro.