Wygodne połączenia promowe z Polski do Skandynawii

Wygodne połączenia promowe z Polski do Skandynawii

Podróż z Polski do Szwecji wymaga albo zakupu biletów lotniczych albo też możliwe są połączenia morskie. Promy do Szwecji to bardzo popularny sposób na dotarcie do Skandynawii. Połączenia takie jak promy Szwecja Polska są realizowane na kilku różnych trasach z różnych portów na naszym wybrzeżu od Świnoujścia aż do Gdańska. Dzięki temu z różnych regionów kraju można wybrać prom do Szwecji i udać się do Skandynawii na wycieczkę.

Decyzja o wyjeździe promem może okazać się ciekawą alternatywą dla wyjazdu samolotem, ponieważ wybierając prom można wybrać się własnym samochodem co ułatwi poruszanie po Szwecji.

Rosnąca oferta promów do Szwecji

Obecnie promy do Szwecji wypływają z różnych portów na naszym wybrzeżu i docierają również do portów w różnych miejscach w Szwecji. Podróż przy najbliższych trasach może zajmować kilka godzin, przy alternatywnych, dłuższych wyprawach nieco w górę morza Bałtyckiego taka wyprawa może zajmować nawet kilkanaście godzin. To co jednak bardzo istotne to fakt, że promy Polska Szwecja stoją na wysokim poziomie, są doskonale zorganizowane i gwarantują komfortowe bezpieczne podróżowanie. Dlatego dla wielu osób będzie to ciekawa propozycja.

Wiele atrakcji do zobaczenia

Szwecja to również wyjątkowy kraj, gdzie zobaczyć można wiele ciekawych miejsc. Nie powinno więc być zaskoczenia, że wycieczki cieszą się tam sporym zainteresowaniem. Wybierając promy do Szwecji tak jak zostało wspominane można zrobić sobie objazd po wielu miejscowościach, co jest znacznie utrudnione, gdy do Szwecji wybieramy się samolotem. Wtedy bowiem, by zobaczyć coś więcej trzeba by się decydować dodatkowo na wypożyczenie samochodu a to oczywiście będzie generowało dodatkowe koszty.