Rejs ze Świnoujścia do Szwecji: dlaczego warto?

Rejs ze Świnoujścia do Szwecji: dlaczego warto?

Szwecja to kraj, który ma bardzo wiele do zaoferowania turystom. Do tego kraju można wybrać się nawet tylko na jeden dzień. Umożliwiają to promy, które regularnie pływają do tego kraju między innymi ze Świnoujścia. Przeprawa promowa Świnoujście jest dostępna dla wszystkich. W rejs do Szwecji może wybrać się każdy.

Dlaczego przeprawa promowa to korzystne rozwiązanie?

Przeprawa promowa Świnoujście to rejs, który odbywa się w naprawdę bardzo komfortowych warunkach. Przeprawa promowa Świnoujście obsługuje zarówno mieszkańców miasta i regionu, jak i wypoczywających nad morzem turystów.

Przeprawy promowe Świnoujście dostępne są zarówno dla pieszych, jak i zmotoryzowanych osób. Co więcej, przeprawy promowe Świnoujście odbywają się bardzo regularnie, każdy może więc wybrać najbardziej dogodny dla siebie termin. Jednocześnie przeprawy promowe Świnoujście to bezpieczny sposób podróżowania. Co ważne, rejs ze Świnoujścia do Trelleborg trwa (oczywiście przy dobrych warunkach pogodowych) tylko 6 godzin.

Czy promy kursują tylko latem?

Świnoujście przeprawa promowa dla turystów działa przez cały rok. Oczywiście najwięcej rejsów Świnoujście przeprawa promowa dla turystów odbywa się latem. Terminal promowy Świnoujście to bardzo nowoczesny budynek, który przystosowany jest do obsługi pasażerów z niepełnosprawnością. Terminal promowy Świnoujście znajduje się przy ulicy Dworcowej. Bardzo dużym plusem jest to, że terminal promowy Świnoujście posiada bardzo dobre połączenia lądowe z całym krajem.