Dlaczego do Szwecji warto wybrać się promem?

Dlaczego do Szwecji warto wybrać się promem?

Do Szwecji można wybrać się różnymi środkami komunikacji. Wyjątkowo często w podróż do tego kraju Polacy wybierają się promem. Promy do Szwecji kursują regularnie z różnych nadmorskich miejscowości. Przeprawa promowa Świnoujście to rozwiązanie wybierane naprawdę bardzo często.

Przeprawa promowa – kto może z niej skorzystać?

Przeprawa promowa Świnoujście jest dostępna dla bardzo wielu osób. Przeprawy promowe Świnoujście dostępne są nie tylko dla mieszkańców tego miasta i okolic. Z możliwości dostatnia się do Szwecji drogą morską mogą też skorzystać wypoczywający w Świnoujściu turyści.

Przeprawy promowe Świnoujście to najszybszy sposób dotarcia do Szwecji. Rejs promem ze Świnoujścia do położonej w Szwecji miejscowości Trelleborg zajmuje około 6 godzin. Odprawa prze rejsem nie jest skomplikowana. Należy tylko pamiętać o tym, że terminal promowy Świnoujście rozpoczyna odprawę podróżnych na 90 minut przed odejściem promu.
Jak kupić bilet na prom do Szwecji?

Gdzie kupić bilety na prom?

Osoby, które interesuje Świnoujście przeprawa promowa dla turystów bilety na rejs mogą zarezerwować przez Internet. Świnoujście przeprawa promowa dla turystów zajmuje się odprawą zarówno pieszych, jak i zmotoryzowanych turystów. Terminal promowy Świnoujście jest bardzo nowoczesny. Pasażerowie mogą liczyć na pomoc obsługi na każdym etapie podróży. Na pokładzie pasażerowie mogą liczyć na różnego rodzaju atrakcje, które sprawią, że rejs upłynie szybko i przyjemnie. Terminal promowy Świnoujście jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.