O podróży promem do Szwecji

O podróży promem do Szwecji

Położona na Półwyspie Skandynawskim Szwecja jest krajem odwiedzanym przez bardzo wielu Polaków. Popularność Szwecji wśród naszych rodaków nie jest przypadkowa. Ten kraj ma naprawdę wiele do zaoferowania. Bardzo popularnym środkiem transportu są promy do Szwecji.

Z jakich miejscowości pływają promy?

Miejscowości, z których pływają promy do Szwecji jest kilka. Promy do Szwecji pływają ze Świnoujścia, Gdańska oraz Gdyni. Promy do Szwecji ze Świnoujścia dopływają do portu w miejscowości Trelleborg. Prom do Szwecji, który wypływa ze Świnoujścia cumuje w Trelleborgu po 6 godzinach. Oczywiście tyle czasu płynie prom do Szwecji przy dobrych warunkach pogodowych.

Osoby, które zdecydują się podróżować do Szwecji promom muszą liczyć się z tym, że prom do Szwecji może mieć opóźnienie. Rejsy do Szwecji ze Świnoujścia odbywają się regularnie. Promy pływają tak, że można wybrać się do tego kraju na jednodniową wycieczkę.

Jakie argumenty przemawiają za tą formą podróży?

Rejsy do Szwecji odbywają się na nowoczesnych, bezpiecznych promach. W rejsy do Szwecji mogą wybrać zarówno piesi, jak i zmotoryzowani turyści. Bilety na promy Szwecja Polska można rezerwować online.

Wszystkie promy Szwecja Polska posiadają szalupy i tratwy ratunkowe w ilości dostosowanej do liczby pasażerów, których mogą zabierać na pokład. Promy Szwecja Polska gwarantują szybką podróż do Szwecji w bardzo komfortowych warunkach. Podróżni muszą stawić się w portowym terminalu trochę wcześniej.